feelco-hp

Feelco HP Skuteczne i tanie w eksploatacji ogrzewanie pompą ciepła nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych.

Ogrzewanie + Klimatyzacja

Wykorzystanie powietrza jako czynnika,
to najbardziej oszczędny sposób ogrzewania na świecie!

Ogrzewanie pompą ciepła o zmiennej wydajności i rekordowej sprawności Carrier Infinity® 20 z centralą grzewczo-klimatyzacyjną Carrier Infinity FE4A to rozwiązanie dla twojego domu.

Pierwsza pompa ciepła zaprojektowana specjalnie dla zimnego klimatu (nawet do -26°C).
Zdobywca “Energy Star Most Efficient” – Najwyższy stopień sprawności wśród wszystkich pomp ciepła, nadany przez EPA! Sprawdź, jak wygląda ogrzewanie pompą ciepła.

Pompa ciepła serii Infinity z technologią Greenspeed jest pierwszym tego typu rozwiązaniem. Żadna inna powietrzna pompa ciepła nie może pokonać jej znamionowej efektywności grzewczej równej 13HSPF. To także zwycięzca, jeśli chodzi o chłodzenie. Ale najważniejsze jest to, co może zrobić dla Twojego domowego komfortu.

Technologia Greenspeed jest unikatowym rozwiązaniem adaptowalnej prędkości pracy w połączeniu z inteligencją sterowania Infinity. Unikalna sprężarka o zmiennej prędkości, zarządzana przez sterowanie Infinity w ramach kompletnego systemu Infinity, umożliwia  dostosowanie  mocy całego systemu do potrzeb domu. Dzięki płynnej regulacji mocy pomiędzy 40 a 100% wydajności, daje domowi tyle mocy, ile w danym momencie potrzebuje.

Pozwala to na dłuższe działanie systemu przy niższych i równych obciążeniach, co zapewnia niewiarygodną oszczędność energii i cichą pracę przy ściślejszej kontroli temperatury niż w przypadku systemów standardowych.

TECHNOLOGIA GREENSPEED POZWALA NA:

 • Pracę z niewielką mocą, spokojnie i cicho

 • Precyzyjną regulację wydajności ogrzewania i chłodzenia zgodnie z zapotrzebowaniem budynku

 • Dłuższe cykle pracy gwarantujące precyzyjne utrzymanie wymaganej temperatury

 • Wyższą sprawność – w praktyce, pompa ciepła Carrier Infinity 20 z technologią Greenspeed intelligence jest nawet 69% bardziej wydajna niż inne powietrzne pompy ciepła o tej samej mocy grzewczej

 

 

 

Pompa ciepła Carrier Infinity 20.

Energy Star Most Efficient  – do dzisiaj nie pobity rekord sprawności sezonowej dla pompy Carrier Infinity 20 ( model 25VNA036 ) przyznany przez Amerykańską Agencję Ochrony Środowiska oraz Departament Energii Stanów Zjednoczonych.

Ten znak to gwarancja, że najnowsza pompa Carrier reprezentuje absolutny szczyt możliwości technologicznych w branży. www.energystar.gov

Rekordowa sezonowa sprawność grzewcza.
Certyfikowana przez AHRI w warunkach dla zimnego klimatu.

Gdy Carrier skonstruował nową pompę ciepła Infinity 20 amerykański Departament Energii musiał rozszerzyć skale efektywności energetycznej dla tego typu urządzeń. W chwili obecnej jest to najlepszy wynik na rynku.

Amerykański Instytut Klimatyzacji i Ogrzewnictwa corocznie bada wszystkie urządzenia produkowane w USA i nadaje certyfikaty wydajności, Carrier Infinity 20 jest rekordzistą sezonowej sprawności energetycznej w zimnym klimacie,  wszystko pod kontrolą i łatwe do sprawdzenia www.ahri.org

Rozmiar ma znaczenie.
Największa powierzchnia wymiennika, blisko 3m2.

W odróżnieniu od większości azjatyckiej konkurencji wyposażonej w sprężarki rotacyjne pompa ciepła Carrier Infinity 20 wykorzystuje sprężarkę typu Variable Speed Scroll. Sprężarka Copeland skonstruowana została z myślą o zapewnieniu wydajności grzewczej nawet w bardzo niskich temperaturach zewnętrznych. Zmienne obroty oraz wysoka maksymalna prędkość do 7000 obr/min zapewnia wysoką temperaturę czynnika co wpływa na wysoki komfort ogrzewania.

Zewnętrzny wymiennik ma powierzchnię blisko 3m2. To absolutny rekord w swojej klasie i jednocześnie gwarancja najwyższej sprawności ogrzewania i chłodzenia nawet poniżej -25°C.

Więcej informacji o pompie ciepła znajdziesz na naszej stronie dla profesjonalistów dla-instalatorów oraz na stronie producenta. www.carrier.com.

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Świeże powietrze bez ukrytych dopłat!
Dzięki modułowi odzysku ciepła z powietrza wentylacyjnego.

Inteligentny, aktywny moduł odzysku ciepła Carrier ERV.

Działa w sposób całkowicie zintegrowany z układem ogrzewania i klimatyzacji. Dostarcza dodatkową moc grzewczą lub chłodzącą w sposób inteligentny w trosce o Twój komfort i portfel np. zapewniając intensywną wentylacją, gdy jest to korzystne dla utrzymania wymaganej temperatury lub obniża wydajność wentylacji gdy na zewnątrz jest duży mróz lub upał.

Nawilżanie powietrza

Czasem jedwabnie delikatny strumień pary
potrafi zamienić klimat w komfortowy klimat.
Nawilżacz dba o zdrowie, gdy zbliża się zima.

Automatyczny nawilżacz powietrza Carrier SBP. 

To urządzenie, które w sposób automatyczny dozuje ilość pary (mgiełki wodnej) wtłaczanej do systemu, aby podnieść wilgotność powietrza zimą do poziomu komfortowego dla użytkowników. Podczas zimy to właśnie suche powietrze i wysoka temperatura są główną przyczyną chorób i przeziębień. Urządzenie pozbawione silników elektrycznych, nie zużywa energii, wykorzystując przepływ powietrza jednostki wewnętrznej pompy ciepła.

Oczyszczanie powietrza

Jeśli uwielbiasz czystość i nie przepadasz za kurzem,
lub jeśli masz alergię, to zakochasz się w tym
urządzeniu od pierwszego włączenia.

Pasywne filtry powietrza Carrier EZ Flex z wymiennymi wkładami.

W zależności od Twoich potrzeb klasa filtracji może być różna. Od prostego procesu filtrowania, do filtracji mechanicznej, wzbogaconej o bakteriobójczą lampę UV, która eliminuje z powietrza wszelkie zanieczyszczenia biologiczne jak pyłki roślin, bakterie czy wirusy.

Sterowanie (centralne lub strefowe)

Myśl o nim jak o Twoim prywatnym asystencie dobrego klimatu, sterującym wszystkimi urządzeniami razem, lub każdym z osobna. Wspólnie Tobą, lub za Ciebie. Z dostępem przez WiFi także z Twojego telefonu.

Carrier Infinity Touch – Pełna kontrola, jest prostsza niż myślisz.

Chcesz znać aktualne zużycie energii, lub zaplanować większe oszczędności? Nic prostszego! Zarządzaj precyzyjne pełnym komfortem z jednego miejsca. Temperatura, wentylacja, wilgotność, stopień oczyszczania powietrza w każdej z 8 stref sterowane z jednego miejsca. Miejsca w którym jesteś teraz.

Instalacja

Przesył komfortowego powietrza odbywa się kanałami. To rozwiązanie niezwykle trwałe, elastyczne, ale przede wszystkim estetyczne.

Feelco Ursa Air Zero – Najbardziej dojrzała instalacja na rynku. 

Cała instalacja została zaprojektowana tak, by spełniać najwyższy osiągalny standard jakości.
Projektanci instalacji zadbali, by zostawić Ci mnóstwo niezabudowanej przestrzeni. Czas na nową aranżację wnętrza? Teraz możesz łatwo zmienić zdanie. Ustawiaj swobodnie meble, ściany i światła.

Rozwiązania Feelco®, zawsze dopasowujemy na miarę.
Użyj formularza i zapytaj o niezobowiązującą ofertę, już teraz!

  Imię(wymagane)

  E-mail (wymagane)

  Treść zapytania

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od CRYSPOL. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest CRYSPOL KRZYSZTOF WOŁCZYŃSKI z siedzibą w ul. Licealna 6, 65-417 Zielona Góra. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

  cryspol