Sufity napinane DPS

foto1

Sufit napinany jest praktycznym a zarazem nowoczesnym elementem wystroju każdego pomieszczenia. Może stanowić element wystroju biura, hotelu, banku jak i wnętrza domu. Spełniać może także rolę tła, ekspozycji bądź też ekranu.

Sufit napinany maskuje wszelkie pęknięcia, instalacje i jest odporny na wstrząsy i uderzenia.                                                                      Nie stanowi on obciążenia stropu, gdyż jest bardzo lekki. Jego powierzchnia nie wymaga malowania, a także jest odporna na osiadanie się kurzu i pary wodnej.

Niewątpliwym atutem jest szybki montaż sufitu niewymagający szczególnego przygotowania wnętrza. Nie trzeba go też szczególnie konserwować – wystarczy przeczyścić sufit raz na ok. 6 lat.

Sufity napinane pełnią również funkcję katalizatora warstw powietrza miedzy dachem a wnętrzem, przez co stanowi swego rodzaju barierę termiczną.

Wyróżnić można sufit napinany w systemie światła, obrazu oraz modułowy.

System światła opiera się na technologii rozświetlenia wnętrza białym bądź kolorowym światłem. Stosuje się do tego system świetlny typu LED bądź też świetlówki białe lub różnokolorowe.

System obrazu polega na umieszczeniu wielkoformatowych nadruków na materiałach transparentnych w postaci fotografii lub loga.

System modułowy stanowi wypełnienie sufitów o stałych wymiarach i jest idealnym rozwiązaniem dla renowacji lub dekoracji wnętrza. Kostka modułowa może być w formie lustrzanej, matowej, perforowanej, transparentnej, satynowej bądź też z nadrukiem. Zarówno montaż jak i demontaż nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu.

Więcej informacji w naszej siedzibie w Zielonej Górze przy ul. Licealnej 6.

 

Leave a Reply